31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde AK Parti ve CHP belediye başkan adaylarının oylarının eşit çıktığı Ardahan’ın Çıldır ilçesinde, bir sandık için ilçe seçim kuruluna itiraz edildi. CHP’nin adayı Nurettin Aygün ile AK Parti’nin adayı Kemal Yakup Azizoğlu, seçimde 452’şer oy aldı. Aygün, bir oyun geçerli sayıldığı gerekçesiyle itirazda bulunduklarını belirtirken, Azizoğlu ise tüm sandıkların yeniden sayılması için yarın itirazda bulunacaklarını açıkladı.